ЩО ПРОПОНУЄ КОМПАНІЯ

В умовах сьогодення розвиток економіки не можливий без стабільного забезпечення виробництва паливом та іншими енергетичними ресурсами. За умов енергетичної залежності України та постійногозростання цін на імпортовані нафту й газ, з кожним днем  актуальнішими стають питання переведення, передусім агропромислового та  житлово-комунального комплексів, на вітчизняні екологічно чисті енергоносії біологічного походження.

В Україні існує достатня сировинна база для видобутку альтернативних видів палива. Щорічна кількість органічних відходів по різних галузях народного господарства України складає більше 50 млн. т. На сьогоднішній день відходи не завжди знаходять застосування, хоч і є цінною сировиною. В сільськогосподарських підприємствах навіть не плануються показники, які б характеризували їх роботу щодо підвищення родючості грунту, внесення добрив особливо органічних.

Енергія, первинної і вторинної біомаси може конвертуватися в зручні для використання види палива або енергії декількома шляхами. Одним з шляхів використання біомаси є  обладнання для газифікація твердої біомаси з метою виробництва автономних тепло і електростанцій.

ТОВ «БЕСТ СЕРВІС.КО» має великий досвід по розробці та впровадження газогенераторних комплексів з двигунами внутрішнього згорання всіх типів. Зараз розроблені і впроваджуються газогенераторні комплекси з електростанціями потужністю від 100 до 500 кВт . Виготовлені та встановлені комплекси як з електростанціями, так і під котли та генератори замовника На всі газогенераторні комплекси маємо узгоджені ТУ У 28.2-40890335-001:2018.

Кожен агрегат проєктується та виготовлюється індивідуально, з урахуванням особливостей розміщення та побажань замовника.

Для дилерiв

Готові до співпраці з дилерами

Ми спiвпрацюем з

БАГАТО великих успішних українських і зарубіжних компаній вибрали компанію ТОВ «БЕСТ СЕРВІС.КО»