Нашi контакти

Впроваджуючи використання альтернативних джерел енергії в регіонах України ми матимемо можливість назавжди забути про ймовірність відключення електроенергії та тепла в наших домівках, так як впровадження автономних тепло і електростанцій робіть нас енергонезалежними, принаймні на рівні кожного населеного пункту, підприємства, а надалі і регіону. У звязку з реформуванням ринку газу та електроенергетики є додаткова можливість невеликим с.г. господарствам є можливість мати заміну природному газу, незалежність від постачальника електроенергії.


  • м.Київ, вул. Дегтярівська, 39

ТОВ «БЕСТ СЕРВІС.КО» має великий досвід по розробці та впровадження газогенераторних комплексів з двигунами внутрішнього згорання всіх типів. Зараз розроблені і впроваджуються газогенераторні комплекси з електростанціями потужністю від 100 до 500 кВт . Виготовлені та встановлені комплекси як з електростанціями, так і під котли та генератори замовника На всі газогенераторні комплекси маємо узгоджені ТУ У 28.2-40890335-001:2018.

Кожен агрегат проєктується та виготовлюється індивідуально, з урахуванням особливостей розміщення та побажань замовника.

Для дилерiв

Готові до співпраці з дилерами

Ми спiвпрацюем з

БАГАТО великих успішних українських і зарубіжних компаній вибрали компанію ТОВ «БЕСТ СЕРВІС.КО»